TEST YAYINI

Yayınlarımızı 12 Saat Süreyle Test Edin

Test Yayını
ücretsiz 12 saat
  • Test yayınlarımızı Smart TV nizden android ve ios cihazdan, WEB TV uygulamamızdan ve Windows uygulamamızdan rahatlıkla seyredebilirsiniz.
  • Maç sırasında test yayını vermiyoruz ısrar etmediğiniz için teşekkür ederiz. Bunu yerine Tek Maçlık paketimizi alıp deneyebilirsiniz, memnun kalıp satın almak isterseniz ödediğiniz tutarı yeni alacağınız pakatte indirim olarak uyguluyoruz.
  • Test yayınlarımız standart olarak 12 saattir. Canlı destekten test yayını talep etmeyin, test yayınlarımız sadece WhatsApp üzerinden verilmektedir.
  • Her müşteri test yayın hakkından 1 (bir) sefer yararlanabilir.
  • İptv test yayını talebinde bulunmak için aşağıdaki Test Al bağlantısına tıklayabilirsiniz
  • Test yayını isterken lütfen yayını hangi cihazdan izleyeceğinizi belirtiniz

12 Saat Test Yayınımız için Canlı destek, veya Whatsapp ile bize ulaşabilirsiniz.

Sürekli olarak geliştirdiğimiz iptv server alt yapımızla siz müşterilerimize kesintisiz hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yüksek çözünürlükteki yayınlarımızla donmadan takılmadan televizyon izleme zevkini sizlerin ayağına getirdik.
Paketlerimizden herhangi birini satın aldığınızda birbirinden kaliteli iptv server kanallarımızı izlemek için nerede olduğunuz önemli değildir. Kanallarımızı izleyebilmek için internet bağlantınızın olması yeterlidir.

Platformumuz, tüm cihazlarda kullanılabilir.
İndirme linklerini kullanarak sizler için özel hazırladığımız uygulamaları kurabilir veya web tarayıcınız üzerinden giriş yaparak izleyebilirsiniz. 

Location
PO Box 16122, Collins Street West, Victoria 8007, Almanya
WhatsApp
Office : +49-176-6768-3990
FAX : +-49-176-6910-1219